چت سکسی چتناک

با ثبت نام در انجمن و چت سکسی چتناک از پیشرفته‌ترین انجمن سکسی فارسی به رایگان استفاده کنید

برای ثبت نام کلیک کنید

خدای موهوم و تخیلی مسلمانان یا همان الله چیست؟

ADMIN

ادمین
پرسنل مدیریت
مدیر کل سایت
عضو انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-07-05
الله بت نامریی و تخیلی بوده که پیش از اسلام هم توسط اعراب بیابانگرد و اقوام نبطی پرستش میشده و سه دختر هم داشته ( البته منظور سه بت سنگی دیگه هستش ) و به هیچ عنوان در آسمان نیست! البته بعضی از پرستندگان الله ماه را هم میپرستیدند و همراه با صابئین ستاره پرست به خدایان هم احترام میگذاشتند برای همین سمبل اسلام ماه و ستاره می‌باشد . برای همین محمد در سالهای اولیه اختراع اسلام از ترس کونش به ماه پرستان و ستاره پرستان و سایر بت پرستان احترام میگذاشت که در کتاب مسخره ی قران این ترس به وضوح و کاملا مشخص است ( سوره ی کافرون )

به زبان ساده مسلمانان فقط یک مشت بت پرست احمق هستند و بزرگترین دلیل بر اثبات این ادعا اسم پدر محمد پیامبر دین تقلبی اسلام یعنی همان عبد الله هست یعنی بنده ی الله همینطور که میدونید پدر محمد قبل از به دنیا اومدن محمد میمیره! پس اگر کسی در حد جلبک هم مغز داشته باشه میفهمه که الله قبل از اسلام هم وجود داشته و بت مورد پرستش اقوام عرب بوده.

پس‌ ای احمقی که برای اسلام کون خودت رو پاره میکنی و تمام زندگیت رو مثل یک یابو در اختیار آخوند گذاشتی، ای بت پرست الاغ! هر چی که سرت میاد حقته! نوش جونت! کون بده به آخوند و منتظر باش بعد مرگت بهت حوری بدن اوسکول بدبخت!

qran.jpg

آخرین ویرایش:

وحیدم

کاربر رسمی
عضو انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-12-08
دین بهترین ابزار برای به بند کشیدن مردم جهان سومه . اصلن سخت نیست فهمیدن این مطلب که خدایی وجود نداره اگر هم بر فرض محال باشه این خدا آخر تبعیض و نامردیه مگه میشه ؟ شما دو تا کبوتر داشته باشی به یکیش اینقدر دونه بدی که بترکه به اونیکی بگی نه تو باید زجر بکشی ؟ خداوندی که انسان رو خلق میکنه برای اینکه بره تویه گور واقعا بی انصافه باید طلا گرفت دهن امثال میرزاده عشقی رو که خیلی زودتر از ماها متوجه این قضیه شدن
خلقت من در جهان یک وصله ناجور بود

من که خود راضی باین خلقت نبودم زور بود

خلق از من درعذاب ومن خود ازاخلاق خویش

وز عذاب خلق و من یارب چه ات منظور بود؟

حاصلی ای دهر از من غیر شر و شور نیست

مقصدت از خلقت من سیر شر و شور بود؟

ای چه خوش بود چشم میپوشیدی از تکوین من

فرض میکردی که ناقص خلقت یک مور بود

ای طبیعت گر نبودم من جهانت نقص داشت ؟

ای فلک گر من نمیزادی اجاقت کور بود؟

قصد تو از خلق عشقی من یقین دارم فقط

دیدن هر روز یک گون رنج جوراجور بود

گر نبودی تابش استاره من در سپهر

تیر و بهرام و خور و کیوان همه بی نور بود؟

راست گویم نیست جز این موقع تکوین من

قالبی لازم برای ساخت یک گور بود

آفریدن مردمی را بهر گور اندر عذاب

گر خدائئ هست ز انصاف خدائئ دور بود

مقصد زارع ز کشت و زرع مشتی غله است

مقصد تو ز آفرینش مبلغی قاذور بود؟

گر من اندر جای تو بودم امیر کائنات

هر یکی از بهر کار دیگری مامور بود

آنکه نتواند به نیکی پاس هر مخلوق دارد

از چه کرد این آفرینش را مگر مجبور بود

«میرزاده عشقی»

• Like