خاطره سکسی ساک زدن واسه دوست پسرم

بازگشت به صفحه قبلی

ADMIN

صاحب تاپیک
مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
کاربر برتر طلایی
امتیاز واکنش
20
من آینازم الان ۱۸ سالمه عکسای بدنم تو تایپیکام هستو دختر آزادیم این داستانم واس سال پیشه
اون موقعه ۱۷ سالم بود رلمم اسمش امین بود خیلی باهم اوکی بودیم ۳_۴ ماه از رابطمون گذشته بود که رومون تو روی هم باز شده بود لب میگیرفتیم و میک لاو میکردیم و اینکه اوکی بودیم تا این حد و من راضی بودم
حدودا یک روز در میون همو میدیدیمو میرفتیم میچرخیدیمو آخر شبم کوهسار پاتوقمون بود .
یه شب زمستونی بعد اینکه کلی چرخیدیمو دور زدیم با هم رفتیم کوهسار یه دور ریز زدیم بعدش مثل همیشه رفتیم یه جای خلوت پارک کرد .داشتیم راجب سختی زندگی تو ایران صحبت میکردیمو سیگارمیکشیدیم که شروع کرد لب گرفتن ازم همیشه میک لاومون ۱۰ دقیقه طول میکشید ولی اون شب بعد ۲ دقیقه قطعش کرد و من خیلی ناراحت شدم ولی به روی خودم نیاوردم و باز مشغول صحبت شدیم .
احساس کردم مغزش مشغوله و یه چیزیو بهم نمیگه کلی التماسش کردم بگه تابدونم چشه که یهو گفت:
آیناز بعد ۴ ماه دوست دارم تو زمینه ی سکس رابطمون‌پیشرفت کنه میشه برام بخوری!!!

خیلی شوکه شدم چون حتی ما اصن راجبش حرف‌نزده‌بودیم
قفل شده بودم نمیتونستم چیزی‌بگم که باز شروع کرد لب گرفتن بعدش رفت رو گردنم که من یه خورده تحریک شدم .
دستمو گرفت گذاشت رو کیرش مالید حسه جالبی بود اولش خودش انجام دادبعدش خودم ادامه دادم
یهو میک لاوو قطع کرد دست انداخت کمربندشو باز کرد بعدشم کیرشو در‌اورد داد دستم .میدونست نمیخورم باز شروع کرد میک لاو و خوردنه من من حشرم زده بود بالا ولی روم نمیشد بهش گفتم روم نمیشه امین میشه نکنیم که گفت رو نمیخواد آروم سرمو گرفت گذاشت رو کیرش
اول یه خورده زبون کشیدم از بالا تا پاین بعد کردش تو دهنم کیرشو اروم آروم سرمو بالا پایین میکردم امینم با موهام بازی‌میکرد مزشو دوست داشتم خواستم مثل این فیلما تا ته کنم تو دهنم ولی بلد نبودم
بعد ۱۰ دقیقه خوردن دیدم امین وحشی شده کلمو نگهه داشت داشت تلمبه میزد تو دهنم دوست داشتم وحشی شدنشو مقاومت نکردم هی‌تلمبه زد تلمبه زد بعد گفت میخوری آبمو؟ منم که نمیدونستم چه جوریه دوست داشتم تجربه گفتم سرمو به نشونه تایید تکون دادم اونم یه آهه کشیدو کله آبشو ریخت تو دهنم خیلی بد مزه بود انقد کلمو نگه داشت مجبور شدم قورت بدم

بعدش کلی قربون صدقم رفت و از اون به بعد تا ۱ ماه هفته ای یک بار براش میخوردم.

نوشته: آیناز

پیام های خصوصی
راهنما کاربران
    بالا