همسایه سکس سه نفری من وشوهرم وپری

• شروع کننده موضوع sodabeh39
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 141
  • پاسخ ها 6
بازگشت به صفحه قبلی

sodabeh39

صاحب تاپیک
کاربر سایت
عضو انجمن
امتیاز واکنش
56
یروز همسایمون امد تا پختن نوع غذایی از من بپرسه گفت شوهرش برای شام این غذا رامیخاد منم نشستم رومبل چون همیشه لباسام کوتا ه سکسیه وهیچوقت شورت پانیست همسایمون اسمش پری . پری گفت چقدر هیکلت سکسیه منو بوسوسه انداختی گفتم منظورت چیه گفت میشه کمی باهم ور بریم منم ازخدا خاسته قبول کردم وبهش کفتم توام خیلی لوندی و..... باهم لب ومالیدن سینها ونهایت باکوس هم وررفتن ولیسیدن به اوج لذت وشهود رسیدیم وکاملا لخت شده بودیم حواسمان بهم بود متوجه هیچی نبودی که شوهرم رسید بلاخره مادریه عمل انجام شده قرارگفتیم پری خیلی حشری شده بود بنا بپیشنهاد من جفتی کیر وحید شوهر م درحد جنون میلیسیدیم من سرکیرشو پری هم تخماشو اخرشم ابشو رو صورت ما پاجید منو پری اب کیرشو باهم ازصورتمون میلسیدم وازهم لب میگرفتیم کل ابشو ما جفتی لیسیدیم ازاون روز ببعد پری تو سکس ما شریک شد جای دوستا ن خالی بود

sodabeh39

صاحب تاپیک
کاربر سایت
عضو انجمن
امتیاز واکنش
56
یروز همسایمون امد تا پختن نوع غذایی از من بپرسه گفت شوهرش برای شام این غذا رامیخاد منم نشستم رومبل چون همیشه لباسام کوتا ه سکسیه وهیچوقت شورت پانیست همسایمون اسمش پری . پری گفت چقدر هیکلت سکسیه منو بوسوسه انداختی گفتم منظورت چیه گفت میشه کمی باهم ور بریم منم ازخدا خاسته قبول کردم وبهش کفتم توام خیلی لوندی و..... باهم لب ومالیدن سینها ونهایت باکوس هم وررفتن ولیسیدن به اوج لذت وشهود رسیدیم وکاملا لخت شده بودیم حواسمان بهم بود متوجه هیچی نبودی که شوهرم رسید بلاخره مادریه عمل انجام شده قرارگفتیم پری خیلی حشری شده بود بنا بپیشنهاد من جفتی کیر وحید شوهر م درحد جنون میلیسیدیم من سرکیرشو پری هم تخماشو اخرشم ابشو رو صورت ما پاجید منو پری اب کیرشو باهم ازصورتمون میلسیدم وازهم لب میگرفتیم کل ابشو ما جفتی لیسیدیم ازاون روز ببعد پری تو سکس ما شریک شد جای دوستا ن خالی بود
مشاهده پیوست 615

shab2122

کاربر سایت
عضو انجمن
امتیاز واکنش
12
خوش بحال شوهرت با این افکار روشنتونایکاش زن منم تفکرات شما رو داشت

Mr fucker

کاربر سایت
عضو انجمن
امتیاز واکنش
4
کاش میشد من هم شریک شم

sodabeh39

صاحب تاپیک
کاربر سایت
عضو انجمن
امتیاز واکنش
56
اگر متاهل بودی وزنتم عقیدش مثل منو پری بود حتما شمارو توسکسمون شریک میکردم16906664_1686870208277768_5236610636238028800_a.jpg

sodabeh39

صاحب تاپیک
کاربر سایت
عضو انجمن
امتیاز واکنش
56
سودابه وپری درحال عشق کردن12331339_1709342279302405_1610019133_n.jpg

پیام های خصوصی
راهنما کاربران
    بالا