جای شلوغ مالیدن یا مالیده شدن در جاهای شلوغ

• شروع کننده موضوع royaaaa
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 3,482
  • پاسخ ها 33
بازگشت به صفحه قبلی

danial

Danial
عضو انجمن
امتیاز واکنش
1
من یسری یه زنه رو مالیدم که کونش خیلی تو مترو بهم کیرم فشار میاورد هیم یجور نگاه میکرد طلب کار بود ولی منم پرو گفتم تنگه مترو رو میگم خخخ

Saman_hd

کاربر سایت
عضو انجمن
امتیاز واکنش
3
من خیلی دوست دارم یجا شلوغ باشه از پشت کیرمو به کونت بمالم وتو متوجه بشی و خودت همکاری کنی وااااای چقدر فاز میده

h.n.b

کاربر سایت
عضو انجمن
امتیاز واکنش
4
عاشق اینم تو مترو یا اتوبوس بزلرم وسط کون یه خانم کون درشت و هی بمالم

hometgah

کاربر سایت
عضو انجمن
امتیاز واکنش
1
کلا تو شولوغی مالوندن حال میده البته دوست دخترت یا زنت که باشه بیشتر حال میده. من که زنمو تو جاهای شلوغ یواشکی میمالونم خیلی کیف میده.

rezamehr

کاربر سایت
عضو انجمن
امتیاز واکنش
1
تو فرودگاه تو اتوبوس یکی چسبونده بو د بو باسن زنم يه حس خوبی بهم داد

sanaz_nanazi

کاربر سایت
عضو انجمن
امتیاز واکنش
1
یه آقا میخوام که چادری شناس باشه و متخصص انگشت کردن خانمای چادری توی اجتماع باشه..به پیام بی ارتباط و سلام و احوالپرسی و اصل جواب نمیدم.

paye

کاربر سایت
عضو انجمن
امتیاز واکنش
4
سلام.پارسا هستم.میخام یه خاطره بگم امیدوارم که خوشتون بیاد.
یه روز که خسته از کار بودم بالاخره تایم کار تموم شد و با چنتا از همکارا راه افتادیم که بریم .مسیر جوری بود که باید اتوبوس سوار میشدیم.خلاصه سوار شدیم 3 نفر بودیم
3تا ایستگاه که رفتیم یکم شلوغ شده بود داخل اتوبوس.
تو همین شلوغی ها یکی از دوستان رفت ته اتوبوس نشست و من موندم اون وسط .
تو همین حین که شلوغ هم بود یه پسری جوون جلوی من وایساده بود که خیلی هم نزدیک به من چسبیده بود.البته خودمم جوونما.
هیچی براتون بگم که من دیدم این خیلی به من چسبیده زاستشم یکم راست کردم براش .تو ذهن خودم گفتم بزار برم عقب تا طرف بهش بر نخوره که چسبیدم بهش .رفتم یکم عقبتر.
من که رفتم عقب دیدم این دوباره اومد چسبید به کیرم تو دلم گفتم عهههههههه داره چیکار میکنه.
منم دیگه هیچ حرکتی نکردم و همونجا وایسادم گفتم خوب دوس داره دیگه.اتوبوس در حال حرکت بود و خیلی شلوغ یهو دیدم یه دستی رفت تو شرتم وایییییییییی.
البته اینم بگم شب بودا.
اره خلاصه دست پسره رفت تو شرت و ور رفتن با ک ی ر
تو همین حین بود که دوستم از ته اتوبوس داد زد گفت بیا اینجا بشین دیگه جا باز شد گفتم نه داداش جای من عالیه .
خیلی دوس داشتم لحظه ی خوبی بود تا حالا پیش نیومده بود اخه
از شانس بدمون خیلی دیر شروع شد و اتوبوس رسید به ایستگاه اخر .
گفتم یه خاطره گفته باشم شاید یسریا خوششون بیا و سکسی بشن.
:D:D:D:D:D:D

royaaaa

صاحب تاپیک
کاربر سایت
عضو انجمن
امتیاز واکنش
2
زیبا بود

paye

کاربر سایت
عضو انجمن
امتیاز واکنش
4

Amirsalar

https://t.me/Amirsalar100
عضو انجمن
امتیاز واکنش
1
یه آقا میخوام که چادری شناس باشه و متخصص انگشت کردن خانمای چادری توی اجتماع باشه..به پیام بی ارتباط و سلام و احوالپرسی و اصل جواب نمیدم.
تشریف بیارین تلگرام رو‌ی پروفایل هست

Rezamot49

کاربر سایت
عضو انجمن
امتیاز واکنش
1

Rezamot49

کاربر سایت
عضو انجمن
امتیاز واکنش
1
من اون موقع ۲۰ سالم بود اتوبوس اون ته کناره پنجره نشسته بودم یه پسر امد نشست کنارم یه کم که گذشت جسبید به من عکس العملی نشون ندادم جرات پیدا کرد دستش رو کذاشت رو پام منم همینطور بی حرکت نشسته بودم جرات پیدا کرد دستشو کذاشت رو کیرم یه حس خوشایندی بهم دست داد با کیرم ور رفت بدنم مور مور شد یه کم که باهم ور رفت ترسیدم پیاده شدم

مهسا۵۵

آرش۲۷شوهرعزیزم
عضو انجمن
امتیاز واکنش
63
رفته بودم مطب داندان پزشکی باشوهرم مطب شلوق بود اومدم بیرون تنها توپیاده رو راه میرفم یهویکی کونم مالیدخونه که رسیدم به اقام گفتم ینگاه ب کونم کرد گفت کمنشده

Kiiiirkoloft2014

کاربر سایت
عضو انجمن
امتیاز واکنش
1
خاطراتتون بگید
توی مینی بوس چندسال پیش نزدیک دولت داشتم پیاده میشدم توصف دختره وایساد منم چسبیدم بهش اونم خوشش اومده بود کیرراست شدم به کونش چسبونده بودم مانتونرم منم شلوارپارچه ای کیرم چسبید به کونش اونم الکی دولا میشد کیرمو باکونش می مالوند منم دستمو گذاشتم روکونشو مالوندم امانشد پستوناشو بمالم

Hamed2010

کاربر سایت
عضو انجمن
امتیاز واکنش
0
رفته بودم مطب داندان پزشکی باشوهرم مطب شلوق بود اومدم بیرون تنها توپیاده رو راه میرفم یهویکی کونم مالیدخونه که رسیدم به اقام گفتم ینگاه ب کونم کرد گفت کمنشده
بیا تلگرام: [email protected]

Saeed5848

کاربر سایت
عضو انجمن
امتیاز واکنش
1
من اولین کردنم ۱۵سالم بودکه با مالندن شروع شد اونم بغداز ظهری بودش عموم اومد دنبالم رفتیم خونشون کمک کنم جابجامیشدن..از بخت خوبم چیزی لازم شدعمورفت پیدا کنه منم تواتاقاسرک کشیدم به به دخترعمو بایه دامن کوتاه وشرت خوابیده بودیه سال کوچکترازمن..خلاصه تحمل نکردم از کون مالندم وهی مالندم دیدم تکون نمیخوره دراوردم ودامنشو دادم بالا بایه حرکت شورتشم انداختم زیرباسنش ولاپاش..حیف زود اومد ولی شورت دخترعمو اینگارتوسیلاب افتاده بود

پیام های خصوصی
راهنما کاربران
    بالا